امروز: 8 آذر 1401 ساعت: 10:47

کیفیت هوای اراک ناسالم اعلام شد

کیفیت هوای اراک ناسالم اعلام شد

ایسنا/مرکزی رئیس اداره امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شاخص کیفیت هوای کلانشهر اراک امروز برای گروه‌های سنی حساس ناسالم است .

علیرضا محرابیان افزود: بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، کیفیت هوای کلانشهر اراک از ساعت ۱۲ امروز(یکشنبه) به شاخص ۱۲۶ رسیده که بیانگر وضعیت ناسالم است و تنفس این هوا برای گروه‌های سنی حساس زیان بار خواهد بود.

بر اساس اعلام محیط زیست استان، وی بیان کرد: آلاینده مسئول هوای امروز اراک دی اکسید گوگرد و ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون است که انتظار می‌رود به دلیل اثرات زیانبار دی اکسید گوگرد، گروه های سنی پرخطر که با نقص سیستم ایمنی همراه هستند توصیه‌ها را جدی بگیرند و به هیچ عنوان در محیط‌های شلوغ شهری تردد نکنند.

انتهای پیام

بخوانید  تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت