امروز: 10 آذر 1401 ساعت: 13:05

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای ‌پایتخت، برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق ‌پایتخت طی امروز ‌(۲۸ بهمن ماه) پیش‌بینی می‌شود و انتظار می‌رود این شرایط تا فردا ادامه ‌پیدا کند.

به گزارش ایسنا، پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (۲۸ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌ قبول قرار گرفته است که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

طی روز نیز به‌تدریج بر تندی باد افزوده خواهد شد که پراکندگی آلاینده‌ها را به‌دنبال خواهد داشت همچنین با تداوم این شرایط جوی پیش‌بینی می‌شود در اواخر وقت با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل‌ قبول قرار گیرد.

با استمرار ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا صبح فردا (۲۹ بهمن ماه) انتظار می‌رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل‌ قبول قرار بگیرد. وزش باد نسبتا شدید همراه با احتمال بارش پراکنده در طول روز از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد. در شامگاه فردا (۲۹ بهمن ماه) نیز با برقراری شرایط مساعد جوی در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل‌ قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۰ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۸ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

انتهای ‌پیام‌

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت