امروز: 11 آذر 1401 ساعت: 06:15

مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های کشاورزی منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های کشاورزی منصوب شدمدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های کشاورزی منصوب شد

به گزارش روز چهارشنبه ارنا از وزارت جهاد کشاورزی، در بخشی از حکم «کاظم خاوازی» آمده است: «سید جمال سجادی پور به استناد صورت جلسه چهارم بهمن ماه ۱۳۹۸ مجمع عمومی به طور فوق‌العاده شرکت شهرک‌های کشاورزی به موجب این حکم برای مدت ۲ سال به سمت عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی منصوب می شوید.»

پیش از این «علی اشرف منصوری» از دی ماه سال ۱۳۹۶ به مدت ۲ سال ریاست هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی را بر عهده داشت.

به گزارش ایرنا، وظیفه شرکت شهرک‌های کشاورزی ایجاد زیرساخت‌ها و واگذاری اراضی در حوزه‌های دامپروری، طیور، گلخانه، شیلات و منابع طبیعی و اراضی ملی است.

فعالیت شرکت شهرک‌های کشاورزی در دولت یازدهم کلید خورد و عمده فعالیتش مربوط به سال ۹۶ است. اکنون ۱۹۷ شهرک در عرصه‌های ملی وجود دارد که عمده اراضی از لحاظ سطح مربوط به استان اردبیل است.

بخوانید  محصولات جالیزی روی دست کشاورزان + فیلم

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت