فعالیت‌های اشتغال‌زا در تنگستان حمایت می‌شود
فعالیت‌های اشتغال‌زا در تنگستان حمایت می‌شود

بوشهر- فرماندار تنگستان از تلاش برای توسعه صنایع شیلاتی در این شهرستان خبر داد و گفت: فعالیت‌های اشتغال‌زا در تنگستان حمایت می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، احمد لطفی صبح سه‌شنبه در نشست با سرمایه‌گذاران حوزه شیلات در شهرستان تنگستان اظهار داشت: مهمترین کاری که در این دوره دنبال خواهیم کرد بحث اشتغال و کارهایی است […]

بوشهر- فرماندار تنگستان از تلاش برای توسعه صنایع شیلاتی در این شهرستان خبر داد و گفت: فعالیت‌های اشتغال‌زا در تنگستان حمایت می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد لطفی صبح سه‌شنبه در نشست با سرمایه‌گذاران حوزه شیلات در شهرستان تنگستان اظهار داشت: مهمترین کاری که در این دوره دنبال خواهیم کرد بحث اشتغال و کارهایی است که در حوزه اقتصاد در سطح شهرستان انجام شود پشتیبانی خواهیم کرد.

وی بیان کرد: کسانی که در گذشته تحت عنوان سرمایه گذاری و در خواست اجرای طرح‌های اشتغال زایی زمین دریافت کردند و سال‌ها گذشته هیچ اقداماتی انجام ندادن تلاش می‌شود ضمن خلع ید زمین‌های مذکور باز پس‌گیری شود و به کسانی واگذار خواهد شد که توانایی سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال داشته باشند.

فرماندار تنگستان یاد آور شد: آنچه لازم است و کمک می‌کند به آرامش و توسعه فردی و اجتماعی جامعه بحث معیشت خانواده است.

وی ادامه داد: یکی از نیازهای اساسی استان و شهرستان تنگستان این است که مشاغل فصلی و تک محصولی مانند خرما، میگو و…. که وجود دارد تلاش و کوشش شود زمینه فناوری بسته بندی آنها فراهم شود.

لطفی افزود: از حضور سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان استقبال و حمایت کرده و حامی آنها خواهیم بود.

فرماندار تنگستان ادامه داد: استان بوشهر با توجه به ظرفیت‌های خدادادی آن و آب، هوای و اقلیم ویژه آن برای سرمایه گذاری در حوزه شیلات بسیار خوب است.