عصرکشاورزی

1401-05-28 7:13 ب.ظ

برگزاری دوره‌های مدیریت استراتژیک، مقدمه‌ای برای دستیابی به آینده‌ای مطلوب

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران گفت: نظارت استصوابی بر کیفیت کالا و خدمات در کشور، تدوین سند چشم انداز و ترسیم آینده مطلوب و افق آرمانی برای این سازمان از ضروریات است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از سازمان ملی استاندارد ایران؛ آقای احسان ساده، معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران، در ابتدای دوره‌های مدیریت استراتژیک با تاکید بر ضرورت تدوین سند چشم انداز سازمان در رویکرد تحولی سازمان گفت: با توجه به مسئولیت‌هایی که سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان مدعی العموم دارد و وظیفه نظارت استصوابی بر کیفیت کالا و خدمات در کشور، تدوین سند چشم انداز و ترسیم آینده مطلوب و افق آرمانی برای این سازمان از ضروریات است.

وی با اشاره به اینکه در عرصه‌های علمی و عملی همه ما نیازمند آموختن و بازآموزی هستیم افزود: برای ترسیم افق آرمانی و سند چشم انداز باید همه جهت گیری‌ها براساس اصول علمی باشد.

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به همکاری و همیاری معاونت‌ها و بخش‌های مختلف سازمان در تدوین این سند، تاکید کرد: از این پس باید تلاش‌های پراکنده تجمیع، ساختارمند و ریل گذاری شود تا افق آرمانی سازمان در یک بازه مشخص معین شود.

دوره آگاهی‌های استراتژیک برای مدیران سازمان ملی استاندارد ایران با حضور معاونان و مدیران بخش‌های مختلف امروز در سالن شهید صفاریان در کرج برگزار شد و دکتر خدام حسینی از اساتید مدیریت دانشگاه تربیت مدرس به تدریس این دوره مدیریتی پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

یادداشت