عصرکشاورزی

1401-05-28 5:59 ب.ظ

ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال و کرج- قزوین

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه های تهران - شمال و کرج – قزوین خبر دادو گفت: در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیررفت و برگشت تردد روان است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آقای معصومی درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه و همچنین در آزادراه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل تونل شماره ۱۸ تا انتهای مسیر ترافیک سنگین است.ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال و کرج- قزوین
به گفته معصومی در محور هراز مسیر(جنوب به شمال) محدوده های گالری امامزاده هاشم و آب اسک ترافیک سنگین است و در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) تردد روان اعلام شده است.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در مورد وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: در آزادراه کرج – قزوین محدوده پل کردان ترافیک سنگین گزارش شده است.
معصومی محورهای شمالی را فاقد هرگونه مداخلات جوی دانست و افزود: محور مسدود شریانی محور نیز ریگان – ایرانشهر است.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محور دارای انسداد فصلی را لاسم – ارجمند و محور مسدود غیرشریانی را تهران – امامزاده داود اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

یادداشت