عصرکشاورزی

1401-07-05 2:51 ق.ظ

ایمن سازی مسیر‌های منتهی به مرز خسروی

مدیرکل دفتر نگهداری علایم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه‌ها ازایمن سازی محور‌های شریانی منتهی به پایانه مرزی خسروی جهت سهولت در تردد زائران اربعین خبر داد.

ایمن سازی مسیر‌های منتهی به مرز خسرویبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مجید صباغ‌زاده گفت: از ابتدای امسال ارتقای ایمنی در مسیر‌های منتهی به پایانه مرزی خسروی در دستور کار قرار گرفت و زیرساخت، ایمن‌سازی جاده، روکش آسفالت، نصب نیوجرسی و گاردریل، ترمیم روشنایی یا احداث روشنایی جدید، نصب علائم و خط کشی برای ایمن سازی محور‌های منتهی به پایانه‌های مرزی انجام شده است.
صباغ زاده افزود: آشکارسازی، ایمن سازی نقاط پرتگاهی و ایمن سازی نقاط پر حادثه، نصب انواع تابلو و علائم ایمنی، نصب و تعمیر حفاظ‌های ایمنی شامل گاردریل، هندریل و ایمن سازی تقاطع‌های همسطح از جمله اقداماتی است که با اولویت ویژه در مسیر‌های عبوری زائران عتبات عالیات انجام شده است.
وی درباره امکانات و زیرساخت‌های موجود در پایانه مرزی خسروی گفت: زیرساخت‌های مطلوب در مرز خسروی فراهم شده است و این مرز از نظر سالن‌های ترانزیت مسافر، گیت‌های ورودی و خروجی، سرمایشی و گرمایشی و… در شرایط خوبی برای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) قرار دارد.

آخرین اخبار

یادداشت

Asrkeshavarzi.ir

Follow us on Instagram
ما را در اینستاگرام دنبال کنید