امروز: 10 آذر 1401 ساعت: 13:42

نشست جوانان با موضوع تغییر آب و هوا برگزار می‌شود

نشست جوانان با موضوع تغییر آب و هوا از تاریخ ۱۰ الی ۱۲ آذر ماه سالجاری (۱ تا ۳ دسامبر ۲۰۲۲) در شهر رم ایتالیا برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، موسسه ایتالیایی مطالعات سیاسی و بین المللی با همکاری وزارت امور خارجه این کشور در نظر دارد نشست جوانان را با موضوع تغییر آب و هوا از تاریخ ۱۰ الی ۱۲ آذر ماه سالجاری (۱ تا ۳ دسامبر ۲۰۲۲) در شهر رم ایتالیا برگزار کند. 

گفتنی است، دراین نشست جوانان علاقه‌مند در رده سنی ۲۱ تا ۳۵ سال که دارای طرح‌های پیشنهادی جهت مقابله با اثرات منفی تغییرات آب و هوا هستند به عنوان جامعه هدف در نظر گرفته شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، علاقه‌مندان برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس( http://med.ispionline.it/youth-forum-۲۰۲۲ ) مراجعه کنند. 

شایان ذکر است، مهلت ارائه مطالب تا تاریخ ۲۳ مهرماه سال جاری اعلام شده است و قابل تمدید نیست.

انتهای پیام

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت