امروز: 10 آذر 1401 ساعت: 13:30

رییس سازمان امور عشایر:مجوز صادرات ۴۰۰ هزار راس دام زنده صادر شد

اهواز - عصرکشاورزی رییس سازمان امور عشایر ایران گفت: مجوز قرنطینه بیش از ۴۰۰ هزار راس دام صادر شده که پس از انجام مراحل دامپزشکی صادرات در روزهای آینده انجام خواهد شد.

به گزارش عصرکشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، عباس پاپی‌زاده در همایش تکریم شبانان و گله‌داران در خوزستان افزود: یکی از اقداماتی که پارسال انجام و امسال نیز تکرار شد صادرات دام زنده عشایر بود که اثر آن در معیشت عشایر قابل مشاهده است.

وی بیان کرد: نگاه خوب دولت سیزدهم باعث شد در سال ۱۴۰۱ تصمیمات خوبی در بودجه عشایر گرفته شود که اثرات آن را می‌بینیم.

وی گفت: در بودجه عمرانی، بودجه راه، و آب عشایر کشور رشد چشمگیری را شاهد هستیم به طوری که در بعضی از ردیف‌های بودجه تا هشت هزار درصد رشد به دست آمده است.

رییس سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: در بحث بودجه و اعتبارات استان خوزستان هم اعتبارات ملی که در گذشته به این استان برای تامین آب شرب مورد نیاز، مرمت و احداث راه پرداخت می‌شد تا ۱۰ برابر برای سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت