امروز: 10 آذر 1401 ساعت: 13:59

مدیرعامل بانک کشاورزی منصوب شد

تهران- ایرنا- وزیر امور اقتصاد و دارایی در حکمی مدیرعامل بانک کشاورزی را منصوب کرد.

به گزارش روز سه شنبه عصرکشاورزی، در حکمی از سوی «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصاد و دارایی « فرشید فرخ نژاد» به عنوان مدیرعامل بانک کشاورزی منصوب شد.

در حکم خاندوزی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، پیرو حکم مورخ ۱۱ مهر ماه سال ۱۴۰۱ هیات مدیره محترم آن بانک و به استناد ماده ۳۵ دستورالعمل الزامات حاکمیت شرکتی در بانک های دولتی مصوب مجمع عمومی بانک ها، به موجب این حکم به سمت مدیر عامل بانک کشاورزی منصوب می‌شوید.

شایان ذکر است فرخ نژاد دانش آموخته علوم اقتصادی، اقتصاد بین الملل و اقتصاد پولی در مقطع دکتری است و در رده های مختلف شغلی نظام بانکی از جمله در سمت عـضو هـیأت مـدیره بانک رفـاه کارگران ، رئیس هیأت مدیره بانک رفاه کارگران و رئیس هیات مدیره بانک تجارت خدمت کرده است.

بخوانید  برگزاری نشست همکاران موسسه با مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه پایدار و امور فن آوری وزارت جهاد کشاورزی

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت