امروز: 13 آذر 1401 ساعت: 05:42

عملیات احداث خط انتقال آب به روستای عنایت بیک قم آغاز شد

ایسنا/قم عملیات اجرایی خط انتقال آب روستای عنایت بیک با هدف رفع مشکل تأمین و توزیع آب باکیفیت و پایدار با حضور فرماندار قم، امام‌جمعه سلفچگان و برخی دیگر از مسئولان این بخش آغاز شد.

مهندس حسن بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم امروز ۲۸ مهرماه در آیین کلنگ زنی پروژه خط انتقال آب روستای عنایت بیک با بیان اینکه این خط انتقال به طول سه هزار و ۸۰۰ کیلومتر از مخزن شهر سلفچگان تا مخزن روستای عنایت بیک اجرا می‌شود، گفت: هزینه اجرای این پروژه حدود ۴ میلیارد تومان است که بیش از یک میلیارد تومان آن هزینه خرید لوله و مابقی هزینه اجرا و اخذ مجوز می‌شود.

 بختیاری مدت زمان اجرای این پروژه را حدود ۵ ماه اعلام کرد و اظهار کرد: با اجرای خط انتقال روستای عنایت بیک، حدود ۵۰۰ نفر از اهالی این روستا از آب باکیفیت و پایدار برخوردار خواهند شد.

حجت‌الاسلام مهدی غروی امام‌جمعه بخش سلفچگان نیز در این آیین ضمن قدردانی از زحمات مسئولان استان به ویژه مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان گفت: خدمتگزاران به مردم در دولت سیزدهم بسیجی وار در مسیر خدمت به ولی‌نعمتان خود تلاش می‌کنند.

 غروی ابراز کرد: امیدواریم پروژه آبرسانی به روستای عنایت بیک نیز در زمان تعیین شده به پایان برسد و کام مردم این روستا از شیرین کند.

دکتر عباس ذاکریان فرماندار قم نیز در این مراسم نیز با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در مسیر آبرسانی به نقاط مختلف استان به ویژه روستاها، عنوان کرد: امیدواریم با همتی که در مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان وجود دارد پروژه‌های آبرسانی به روستاها با سرعت به اجرا برسد.

ذاکریان با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب در سال جاری تمام تلاش خود را برای آبرسانی به روستاهایی که در این زمینه با چالش مواجه هستند به کار گرفته است، اجرای خط انتقال آب روستای عنایت بیک را نیز از اقدامات خوب آبفای استان در این راستا برشمرد.

بخوانید  تولید ۶۸ میلیون مترمکعب آب در نیمه نخست سال جاری در استان قم

انتهای پیام

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت