امروز: 13 آذر 1401 ساعت: 04:25

بارش باران در راه ارتفاعات تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران در ارتفاعات استان تهران همچنین خیزش گردوخاک در بخش‌های جنوبی و غربی از فردا رخ خواهد داد.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و از فردا همراه با افزایش ابرناکی و در ارتفاعات استان گاهی با بارش باران و احتمال رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

همچنین از فردا تا دوشنبه (۲ آبان) در پاره‌ای از نقاط به‌ویژه بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و خیزش موقت گردوخاک مورد انتظار است.

روز یک‌شنبه ( ۱ آبان‌ماه) کاهش دما و روز دوشنبه (۲ آبان‌ماه) افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۲۷ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۳۰ مهرماه) کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید و گردوخاک با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۱ آبان‌ماه) کمی ابری تا نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت