امروز: 10 آذر 1401 ساعت: 12:28

محمد قره‌خانی‌کیا رئیس اتاق اصناف کشاورزی بهار:

مشکل صادرات محصولات کشاورزی را حل کنید/ حامی کشاورزان باشید

به گزارش عصر کشاورزی، رئیس اتاق اصناف کشاورزی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر کشاورزی اظهار داشت: مشکلات بخش کشاورزی بر هیچکس پوشیده نیست. امسال نیز نبود صادرات، خسارت زیادی به کشاورزان دربخش سیر و سیب‌زمینی وارد آورده است.

محمد قره خانی از هزینه‌های سرسام‌آور کاشت، داشت وبرداشت در سال جاری گلایه کرد و افزود: درسال آینده همین هزینه‌ها برای کاشت وداشت و برداشت باز چند برابر خواهد شد.

وی با اشاره به نبود آب و خشکسالی در حوضه استان همدان و خصوصاً شهرستان بهار گفت: این شهرستان به قطب تولید سیب‌زمینی معروف میباشد، در سال آینده تولیدات کشاورزی وامرار معاش مردم در این شهرستان با مشکل مواجه خواهد شد. ازمسئولین ورئیس جهادکشاورزی استان درخواست میکنیم فکری برای صادرات محصولات کشاورزی بکنند.

گزارشگر: احسان حاصلفروش

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت