گام بلند وزارت کشاورزی برای رفع تداخلات اراضی کشاورزی
گام بلند وزارت کشاورزی برای رفع تداخلات اراضی کشاورزی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما؛ رئیس سازمان امور اراضی از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار به هر استان برای تسریع در رفع تداخلات اراضی ملی و کشاورزی خبر داد. آقای صفدر نیازی در ادامه افزود: استان‌های قزوین، زنجان، یزد و چهارمحال و بختیاری بهترین عملکرد را در این زمینه داشتند. […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما؛ رئیس سازمان امور اراضی از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار به هر استان برای تسریع در رفع تداخلات اراضی ملی و کشاورزی خبر داد.

آقای صفدر نیازی در ادامه افزود: استان‌های قزوین، زنجان، یزد و چهارمحال و بختیاری بهترین عملکرد را در این زمینه داشتند.

رئیس سازمان امور اراضی با اشاره به وجود برخی مشکلات در روند رفع تداخلات، از جمله نقص ساختار و کمبود نیروی انسانی، گفت: به هر استان برای تجهیز دبیرخانه کمیسیون رفع تداخلات استانی، یک میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است تا در فرایند صدور سند تسریع شود.

بهبهانی، مشاور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هم از اختصاص روزهای یکشنبه هر هفته در سازمان ثبت اسناد و املاک، به رسیدگی به امور مربوط به صدور اسناد اراضی کشاورزی خبر داد و گفت: در این روز همه مدیران کل استانی، مسئولان کاداستر، رؤسای واحدهای ثبتی و کارشناسان مربوطه در روستاهای هدف مستقر خواهند شد و با تشویق کشاورزان به دریافت سند، امور مربوط به صدور اسناد کشاورزی را انجام خواهند داد.

منبع: خبرگزاری مهر